Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

O Diamantovém centru

DiamantovéCentrum.cz je internetový obchod, který je provozován společností Klenoty Diamond Club s.r.o. 

Nabízené šperky jsou  vyrobené z bílého či žlutého zlata o ryzosti  14krt. 585/1000 a 18 krt. 750/1000 a osázené přírodními broušenými diamanty.

Všechny zde prodávané diamanty jsou zkontrolovány a hodnoceny nezávislou mezinárodní gemologickou laboratoří GCI nebo mezinárodní gemologickou laboratoří GIA a každý šperk je vybaven certifikátem kvality.

Všechny nabízené šperky si můžete prohlédnout v showroomu Diamond Club na adrese:

Dlouhá 16
110 00 Praha 1
Dům U zlaté štiky, 1. patro

Naši partneři:

The Green Tour

Prestižní golfová tour konající se již 5.rokem na nejlepších golfových hřištích v ČR  

Nadace Via    

Společnost Klenoty Diamond Club s.r.o. podporuje Nadaci VIA již 5.rokem. Nadace Via je soukromá nezávislá česká nadace, která vznikla v roce 1997, aby navázala na činnost české pobočky americké nadace The Foundation for a Civil Society, která působila v Československu od roku 1990.                                                                                                    

Kampa Group Restaurants

Skupina vyjímečných restaurací Kampa Restaurant, Hergetova Cihelna a Cowboys reprezentujících opravdový fine dining v nejkrásnějších zákoutích staré Prahy. Kampa Group Vám společně s Diamond Clubem přináší jedinešný věrnostní program Morethandining, díky kterému získáte exkluzivní výhody včetně atraktivních dárků. www.kampagroup.com    www.morethandining.com